Верифікований профіль
6
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
1
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
69
Останній візит на сайт
вчора
Я агент з нерухомості з практичним досвідом роботи з десятками тисяч квадратних метрів житлової та комерційної нерухомості. Допомагаю з підбором, продажем та організацією ефективного пошуку квартир і покупців. Працюю на результат і під конкретний запит клієнта.

Продаж будинків (1)

  • POBUDOVANO
    55 000 $
    575 $/м²

    Микитинецька вул.

    95.62 / 54.8 / 2.45 м²
    1 поверх
    11 сот
    4 кімнати
    1963 рік побудови
    сьогодні
    Продається будинок у Микитинцях Гаряча пропозиція • 10 хвилин до центру Івано-Франківська • земельна ділянка 11 сотих • будинок площею 95 м² • 3 господарські приміщення • 2 септики • власна криниця • світло та газ • у пішій доступності дитячий садок та школа • міський транспорт курсує регулярно • спокійний, обжитий район Усе необхідне для життя вже є — простір, комунікації, зручна локація та розвинена інфраструктура. Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити у власному будинку поруч із містом.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.